HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2019


Tento rok máme připravený víkendový kurz v Hradci Králové na 22.-23. června 2019 a v Ostravě na 29.-30. června 2019. Registrace na kurzy je již otevřena níže na této stránce! Počet účastníků je omezen, proto neváhejte a zajistěte si místo co nejdříve. Navíc, při časné registraci dostanete slevu!
 


Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka


Program kurzů na léto 2019

Hradec Králové
  • 22.6. 2019: Základní kurz (EM101)
  • 23.6. 2019: Praktický kurz energetické medicíny (EM102)
Ostrava
  • 29. 6. 2019 Základní kurz (EM101)
  • 30. 6. 2019 Kurz hormonální rovnováhy


SLEVA je k dispozici těm, kteří se zúčastní celého víkendu. Také dostanete slevu, když se časně zaregistrujete do 30. dubna 2019 pro kurz v Hradci nebo do 15. 5. 2019 pro kurz v Ostravě.

Upozornění: Účast na praktickém kurzu a kurzu hormonální rovnováhy je možná pouze po absolvování základního kurzu. Pokud jste se zúčastnili základního kurzu v předchozích letech, můžete si ho zopakovat za poloviční cenu (stačí mi napsat a zaplatíte v den kurzu) nebo se můžete přímo zaregistrovat na kurzy pokročilejší.

Více detailů naleznete na přiložených letácích.

REGISTRACE:
Zaregistrujte se vyplněním tohoto formuláře a zasláním platby bankovním převodem na uvedené číslo konta. Vyplněnou registraci zašlete e-mailem na info@energeticka-medicina.cz.

Registrace bude otevřena do 15.6. pro kurzy v Hradci Králové a do 22. 6. pro kurzy v Ostravě.

Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a registraci chcete zrušit, platba vám bude vrácena, pokud registraci zrušíte do 15. 6. (Hradec) nebo 22. 6. (Ostrava). Po tomto datu se platba nevrací.Minulý rok (2018) se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je opět několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]