HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2017

Základní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskuteční ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG. Základní kurz bude v sobotu 24.6. a středně pokročilý kurz pak v neděli 25.6. 2017. Těm, kteří se již základního kurzu zúčastnili v roce 2016, dáváme možnost si ho zopakovat za poloviční cenu (stačí mi napsat), nebo se zaregistrovat pouze na středně pokročilý kurz. Noví zájemci si mohou vybrat a zúčastnit se pouze základního kurzu v sobotu, nebo obou kurzů po dobu celého víkendu. Registrace končí 15.6. 2017!

Více informaci je na tomto letáčku:

 

REGISTRACE NA KURZ S PLATBOU: Zaregistrujte se na kurz platbou přes PayPal do 30.5.2017 se slevou! Platbou jste automaticky zaregistrováni na kurz. Prosím, poskytněte při platbě vaši adresu a e-mail, případně telefon, abychom na vás měli kontakt. Nemusíte mít u PayPalu konto, je možno použít téměř kteroukoli bankovní kartu. Pokud potřebujete zrušit registraci, platba Vám bude vrácena, pokud registraci zrušíte do 15.6.2017.

REGISTRACE NA KURZ BEZ PLATBY: Je možné se zaregistrovat na kurz jen tím, že nám pošlete e-mail s vaším jménem a adresou a zaplatíte v den semináře v hotovosti plnou cenu. Sleva je k dispozici pouze při platbě přes PayPal do 30.5. 

 

Našim účastníkům ze Slovenska nyní umožňujeme platbu v eurech přes PayPal , také se slevou, za podobných podmínek.

 

SLEVA PRO STUDENTY A DŮCHODCE: Nově zavádíme slevu pro studenty a důchodce - 1280 Kč za jeden den kurzu nebo 2500 Kč za oba dny. Zaregistrujte se jednoduše tím, že nám pošlete vaše jméno, adresu a telefon e-mailem a zmiňte se, že byste chtěli využít slevy pro studenty nebo důchodce. Zaplatíte pak na začátku kurzu po předložení důkazu/průkazu, že jste důchodce/student.

 

 

A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v prostorách vydavatelství ANAG v Olomouci 30.7.2016: