HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Něco o mě ...

Jmenuji se Vladimíra Dragnea a žiji v USA, ve státě Indiana. Studovala jsem biochemii v Praze na Karlově Univerzitě a doktorát z biochemie jsem obdržela ve Francii na univerzitě Paris-Sud v roce 1995. K alternativní medicíně jsem se dostala díky svým vlastním zdravotním problémům, které mě dovedly k dalšímu studiu. Dálkově jsem v USA studovala přírodní medicínu a herbalistiku a získala titul doktora přírodní medicíny a certifikát v herbalistice. Nyní provozuji malý kabinet přírodní medicíny a zároveň pracuji ve výzkumu fotosyntézy na Indiana University.

Poprvé jsem knihu Energetická medicína od Donny Eden četla před více než 10 lety v angličtině a od té doby její cvičení a techniky změnily jak mé zdraví, tak můj život. Jsem jedním z prvních lidí z České republiky, kteří s Donnou studovali a získali certifikát praktikanta energetické medicíny. V červenci 2016 jsem ukončila tzv. klinické praktikum energetické medicíny a nyní se připravuji na výběrový ročník, který začíná v říjnu 2016 a kde se studují pokročilé techniky jako je základní mřížka a regrese. Jsem též oprávněnou učitelkou základů energetické medicíny, kterou mohu učit kdekoliv na světě. Ráda bych energetickou medicínu podle Donny Eden představila i v Čechách (či na Moravě), kde bych v případě zájmu ráda učila zakladní i pokročilé kursy energetické medicíny. V současné době nemám a neplánuji otevřít praxi energetické medicíny v Čechách, ale v případě zájmu jsem během letních měsíců k dispozici pro omezené množství konzultací. Pokud máte zájem vědět víc, napište mi (e-mail) nebo se se mnou spojte po Facebooku.

Zde se napojíte na mou webovou stránku v angličtině, která obsahuje informace o poskytovaných službách mého kabinetu přírodní medicíny v USA.