HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2021


Letošní Základní a Praktický kurz se uskuteční v půlce srpna v Hradci Králové. Jde o oficiální víkendový kurz paní Donny, který jsem kompletně přeložila do češtiny. Více informací na přiloženém letáčku dole. Pokud jste se zúčastnili kurzů v minulých letech a chcete si je zopakovat, můžete tak udělat za poloviční cenu. Ti z vás, kteří se zúčastnili online kurzu paní Donny (např. přes Mindvalley), si také mohou zopakovat základy za poloviční cenu nebo jít přímo do kurzu praktického (plná cena).


Zaregistrujte se použitím naší nově otevřené registrace online kliknutím na "Registrace zde". Budete si moci vybrat platbu kreditní kartou (platba se ukáže v dolarech), nebo v korunách přes PayPal nebo bankovním převodem (instrukce jsou k dispozici ve formuláři). Většina políček se ukáže česky, některé jsem musela nechat anglicky.

Registrace zde


Pokud nechcete použít registraci online, ZDE můžete stáhnout registrační formulář. Po jeho vyplnění a zaplacení kurzu na dané číslo konta mi ho, prosím, zašlete e-mailem.

Kdybyste museli účast na kurzu zrušit, dostanete peníze zpět, pokud účast zrušíte do 31. 7. 2021. Po tomto datu se peníze nevrací, avšak můžete je použít jako kredit pro některý z dalších kurzů.

Pokud se situace s pademií do léta nezlepší, přesune se Základní kurz online. Praktický kurz pak bude odložen.

Letos začínám učit Level 1 Fundamentals v Indianě. Dostávám hodně dotazů ohledně tohoto prvního roku certifikačního programu, který bych ráda přinesla do ČR již příští rok. Zde jsou detaily kurzu Level 1 Fundamentals, který učím letos v USA, včetně ceny a časového rozvrhu. Toto bude podobné i pro příští rok. Pasivní znalost angličtiny bude nutná,neboť obsáhlý manuál a další materiály jsou v pouze angličtině. Momentálně plánuji učit kurz česky a zkoušky se budou moci skládat také v češtině.

Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v Londýně a ten už je celý pouze anglicky. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================


Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):


Moc děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru!Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka
V minulých letech se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, Hradci Králové a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]