HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2024

Letošní víkendový (základní a praktický) kurz se uskuteční v Brně 22.-23. 6. 2024. Více informací na připojeném letáčku.
Přidejte se k nám a naučte se pracovat s vašimi základními energiemi a také, jak můžete pomoci druhým.Registrace je již otevřena zde. Máme omezený počet míst a pokud se stane, že už je kurz naplněn, dostanete se na čekací listinu. V tom případě vám dámě vědět, pokud se uvolní místo.

Registrace na víkendový kurz

Platba probíhá přes můj registrační portál v USA, kde můžete platit kartou, ale je tam i možnost bankovního převodu v korunách nebo přes PayPal. Pokud musíte účast na kurzu zrušit, dostanete celou částku zpět, pokud kurz zrušíte alespoň týden předem. Pokud účast zrušíte méně než týden předem, dostanete zpět polovinu. Méně než tři dny předem se platba nevrací. Pokud jste se již kurzu zúčastnili v minulosti, můžete si ho zopakovat za poloviční cenu. Kontaktujte mě a já vám dám instrukce, jak postupovat.================================================================================================================

Level 1: Fundamentals

Level 1: Fundamentals, první rok certifikačního programu, proběhl vůbec poprvé v Praze v roce 2022-23. Zde je naše společné foto z prvního kurzu Fundamentals na jaře 2022.Další cyklus Fundamentals se uskuteční v Praze opět v Toulcově dvoře už letos! Fundamentals sestává ze 4 kurzů, každý z nich trvá 4 dny. Naučíte se do detailu pracovat se sedmi energetickými systémy (meridiány, čakry, aura, Trojitý zářič, Elektřina, Zářivé obvody, Keltská vazba), jak je energeticky otestovat, jak vyrovnat a jak zjistit, co vy nebo vaši blízcí zrovna potřebují. Po každém kurzu absolvujete písemnou (s otevřenou knihou) a praktickou zkoušku a poskytnete záznamy o třech sezeních, kde si budete procvičovat materiál každého kurzu. Po absolvování Fundamentals kurzů budete již moci poskytovat základní sezení nebo integrovat techniky do vaší stávající praxe, pokud již poskytujete další terapie.

Kurzy budou česky, ale alespoň částečná znalost angličtiny bude nutná díky rozsáhlým anglickým materiálům, videím a studentské online platformě. Kurzy je nutno absolvovat všechny jeden po druhém, neboť na sebe navazují. Zde jsou termíny:

1. kurz 11.-14. 4. 2024
2. kurz 27.-30. 6. 2024
3. kurz 12.-15. 9. 2024
4. kurz 5.-8. 12. 2024

Termín registrace jsme posunuli na 15. březen 2024. Po tomto termínu je možno se zaregistrovat, pokud je ještě místo. Kurz je už zpoloviny naplněn, proto neváhejte! Více detailů ke kurzu v tomto registračním formuláři.

Registrace k 1. kurzu Fundamentals 2024 v Praze ZDE!Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v západní Evropě. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.

=====================================================================================================================

Dona Eden a její organizace Innersource má k dispozici několik kurzů online (v angličtině). Klikněte na kterýkoli z odkazů níže, pokud chcete více informací nebo se zaregistrovat:

Simple Techniques 60-ti minutový kurz zdarma

The Essentials of Energy Medicine 12-ti týdenní kurz online

Becoming Radiant 7-týdenní kurz online

Pokud byste rádi dostávali elektronické novinky přímo od Donny Eden, zapište se do její e-mailové databáze ZDE

Becoming Radiant

======================================================================================================================

V minulých letech proběhly základní kurzy v Praze, v Olomouci, Hradci Králové, Frýdlantu nad Ostravicí a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice.

Zde je ukázka, jak hodnotí náš základní kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutkaA zde je několik fotografií ze základních kurzů.

Hraded Králové - srpen 2021:Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):PRAHA 2018


Horní HolčoviceOlomouc 2018Základní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií z vůbec prvního základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]