HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Kurzy pro rok 2021Letošní Základní a Praktický kurz se uskuteční v půlce srpna v Hradci Králové. Jde o oficiální víkendový kurz paní Donny, který jsem kompletně přeložila do češtiny. Více informací na přiloženém letáčku dole. Brzy bude k dispozici i registrace. Pokud jste se zúčastnili kurzů v minulých letech a chcete si je zopakovat, můžete tak udělat za poloviční cenu. Ti z vás, kteří se zúčastnili online kurzu paní Donny (např. přes Mindvalley), si také mohou zopakovat základy za poloviční cenu nebo jít přímo do kurzu praktického (plná cena).

Pokud se situace s pandemií do léta nezlepší, přesune se Základní kurz online. Bohužel Praktický kurz je těžké učit online a proto bude muset být zrušen.

Mimo jiné také připravuji český překlad krátkého kurzu o hormonech, který Donna a její tým nedávno vytvořili. Tento kurz bude online and ZDARMA! Hned jak budu mít překlad dokončen, dám vědět zde na této stránce!Letos začínám učit Level 1 Fundamentals v Indianě. Dostávám hodně dotazů ohledně tohoto prvního roku certifikačního programu, který bych ráda přinesla do ČR již příští rok. Zde jsou detaily kurzu Level 1 Fundamentals, který učím letos v USA, včetně ceny a časového rozvrhu. Toto bude podobné i pro příští rok. Pasivní znalost angličtiny bude nutná,neboť obsáhlý manuál a další materiály jsou v pouze angličtině. Momentálně plánuji učit kurz česky a zkoušky se budou moci skládat také v češtině.

Level 2 Certification Traning je pak k dispozici v USA a v Londýně a ten už je celý pouze anglicky. Po absolvování Level 2 a složení závěrečné certifikační zkoušky se člověk stane certifikovaným praktikantem energetické medicíny a může být uveden na seznamu certifikovaných praktikantů na webových stránkách Donny Eden.Fotografie z kurzu v Ostravě-Porubě (22.-23. 8. 2020):


Moc děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru!Zde je ukázka, jak hodnotí náš kurz v Praze (červen 2018), jedna z účastnic:

"Pracuji jako psychoterapeutka pro děti a dospělé. Osvědčilo se mi propojovat poznatky z čínské medicíny a neuropsychologie a vytvářet různá cvičení pro propojení psycho-somatické roviny vnímání klienta, a to jak na začátku, tak na konci sezení. Energetická medicína mě zaujala svou kompexností a přesahem. Jsem vděčná za možnost navštívit kurz v České republice.
Když začnu vědomě pracovat na zlepšení toku energie v mém těle, okamžitě se mění emoce. V psychoterapeutické praxi jsem již vyzkoušela energetickou rozcvičku s 5 klienty. (děti 8 a 13 let, dospělí 30, 42 a 48 let, všichni mají úzkostnou poruchu) . Cvičení 4 údery a zazipování jsem zařadila v sezení ve chvili, kdy byl klient v nepříjemném emočním rozpoložení. Díky cvičení se změnila nálada a svalové napětí velmi rychle.... mnohem rychleji než při Jacobsonově progresivně-svalové relaxaci! Klientům se líbí, že je cvičení rychlejší, více je baví a mají větší chuť ho dělat sami bez vyzvání.
Moc Vám děkuji, kurz byl skvělý."

Mgr. Veronika Galusová, Bc, psychoterapeutka
V minulých letech se kurzy uskutečnily v Praze, v Olomouci, Hradci Králové a také v areálu v Horních Holčovicích, kde jsme učili energetickou medicínu pracovníkům z opavské Psychiatrické nemocnice. Zde je několik fotografií z kurzů.

PRAHA


Horní HolčoviceOlomoucZákladní a středně pokročilý kurz energetické medicíny se uskutečnil ve dnech 24.-25. 6. 2017 v Olomouci, v prostorách vydavatelství ANAG.

Zde je několik fotografií z kurzu:
A zde uveřejňujeme několik fotografií ze základního kurzu, který se konal v Olomouci 30.7.2016:[]