HLAVNÍ STRÁNKA KURZY CVIČTE S NÁMI O NÁS KONTAKT

Něco o mě ...

Jmenuji se Vladimíra Dragnea a žiji v USA, ve státě Indiana.
Studovala jsem biochemii v Praze na Karlově Univerzitě a doktorát z biochemie jsem obdržela ve
Francii na univerzitě Paris-Sud v roce 1995. K alternativní medicíně jsem se dostala díky svým vlastním zdravotním problémům, které mě dovedly k dalšímu studiu. Dálkově jsem v USA studovala přírodní medicínu, herbalistiku, homeopatii a získala certifikáty v těchto disciplínách. Nyní provozuji malý kabinet přírodní medicíny a zároveň pracuji ve výzkumu fotosyntézy na Indiana University.

Poprvé jsem knihu Energetická medicína od Donny Eden četla před více než 10 lety v angličtině a od té doby její cvičení a techniky změnily jak mé zdraví, tak můj život.
Jsem jedním z prvních lidí z České republiky, kteří s Donnou studovali. První rok certifikačního programu Donny Eden jsem absolvovala v roce 2012-13 a na podzim roku 2017 jsem ukončila výběrový 4. ročník, kde jsem studovala pokročilé techniky jako je základní mříž a regrese, a stala se pokročilou praktikantkou.

Jsem též oprávněnou učitelkou základů energetické medicíny, které učím v USA a v České republice od roku 2016. V roce 2019 jsem dokončila pokročilou učitelskou stáž a nyní mohu také vyučovat první rok certifikačního programu (Level 1: Fundamentals) kdekoli na světě. Jsem ráda, že mohu představit metodu Donny Eden v Čechách a na Moravě. Mým cílem je přinést první rok certifikačního programu i do našich zemí a tak začít vychovávat praktikanty této velmi účinné metody.

V současné době nemám a neplánuji otevřít praxi energetické medicíny v Čechách, ale v případě zájmu jsem během letních měsíců k dispozici pro omezené množství konzultací. Pokud máte zájem vědět víc, napište mi (e-mail) nebo se se mnou spojte na Facebooku.

Zde se napojíte na mou webovou stránku v angličtině, která obsahuje informace o poskytovaných službách mého kabinetu přírodní medicíny v USA.

[]